2010 m. vasario 7 d., sekmadienis

2009 m. atradimai

Pagalvojau, kad mano gyvenime atsirado nemažai dalykų, kurie kelia vienokio ar kitokio pobūdžio džiaugsmą :) Kelis tokius gėrius atradau praėjusiais metais. Štai jie:

1. Savojo blogo rašymas ir kitų skaitymas
Labai ilgai audžiau mintį apie savo kampelį internete. Tada labai ilgai galvojau apie pavadinimą.. Ir dar ilgiau užtruko prisiruošti pirmąjam įrašui. Mano blogas yra toks, koks yra - teikiantis malonumą man, o jei kas nors užklysta čia - dar maloniau.

Keli mano mylimi ir dažnai lankomi:


2. Tas didysis "turgus" IKEA. Turgus - nes jame galima rasti viską "nuo iki", o tai labai patogu įsirenginėjant namus. Tarp visos gausybės ne itin reikalingų dalykų radome ten ir tai, ko ilgai, bet nesėkmingai ieškojome Lietuvoje.  


3. Indaplovė. Dar niekada iki šiol indų plovimas nebuvo toks malonus darbas :) Drąsiai sakau, kad tai - pats geriausias atradimas.


4. Spalvotos pėdkelnės. Tiesiog labai gražu :) Kuo ryškesnė spalva - tuo geriau nešiojasi :)

 

5. Ryanair. Labai patogu keliauti pigiai ir tik su rankiniu bagažu :)


6. Čiobreliai. Pasirodo, kad tai yra vienas geriausių prieskonių, kuris tinka visur - į sriubas, į troškinius, į salotas ir net į desertus. Aišku, nepamirštame ir čiobrelių arbatos.


7. Žvėrienos prieskoniai - antras pagal gerumą dalykas po čiobrelių. Taip pat tinka visur, išskyrus desertus :)
8. Piešimo lenta vaikučiams. Geriausias praleidimo būdas ir ilgiausiai "grojantis" žaislas iš visų, kuriuos turi mano mažasis. Kitų žaislų net ir nereikia, na nebent vienos kitos mašinytės :) Visi mažieji svečiai prie šios lentos taip pat lipte prilimpa. Beje, šitą stebuklą parsivežėme iš Ikėjos.
9. Espresso aparatas. Na, šis daiktas mūsų namuose atsirado užpernai, bet tai yra toks didelis gėris, todėl negaliu jo neįtraukti į šitą sąrašą.


10. Mūsų Bertukas. Nesu didelė šunų mylėtoja ir niekada negalvojau, kad turėsių kokį šunėką namuose, bet nutiko taip, kad mūsų namuose atsirado Bertas. Fainas jis iki begalybės, nors kartais užknisa juodai. Žodžiu, smagu su juo :) 


11. Gyvenimas name. Minusų kol kad nėra, tik pliusai :) Pliusų daug, todėl gal kada prisiruošiu parašyti apie juos atskirai. O kol kas sakau tiek, kad į butą nebenorėčiau grįžti.


12. Mažas berniukas Pocoyo ir jo draugai. Super filmukai mažyčiams :) Jau beveik išmokome kalbėti ispaniškai.

1 komentaras:

  1. Indaplovės irgi geriausias mano atradimas. Dabar gaminu su malonumu net ir sunkius patiekalus, nes žinau, kad visą kalną indų bus labai lengva išplaut.

    AtsakytiPanaikinti